Kategorie produktów

Newsletter

DOSTAWA OPINIE KONTAKT HURTOWNIA REKLAMACJE

Opinie

Rzetelne opinie na Opineo.pl Współpraca MOBILEN z Opineo.pl

Opineo.pl jest serwisem propagującym zakupy w internecie. Gromadzi opinie użytkowników o dokonanych przez nich transakcjach po to, by e-zakupy były jak najmniej ryzykowne. Nieprzerwanie od kilku lat gromadzimy rzetelne opinie na serwisie Opineo.pl, który stworzył jeden z największych w Polsce serwis oceniających sklepy internetowe. 100% klientów poleca nasz sklep a liczba zebranych ocen już dawno przekroczyła tysiąc. Stale pogłębiamy współprace z Opineo a dzięki naszym wiernym klientom zasłużyliśmy na kolejne certyfikaty.
Ocena emobilen.pl na Opineo


Opinie Klientów z Trusted Shops Współpraca MOBILEN z Trusted Shops

Przed przyznaniem europejskiego znaku jakości Trusted Shops przeprowadza audyt sklepu internetowego na podstawie obszernego katalogu kryteriów jakości. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie Trusted Shops klient może kupować produkty online bez obaw o bezpieczeństwo. Przy ocenie jakości sklepu internetowego, ważna jest niezależność i autentyczność jego oceny – to właśnie gwarantują opinie klientów Trusted Shops.

Rzetelna firma Rzetelna firma

Począwszy od 2011 roku MOBILEN jest członkiem programu "Rzetelna Firma". Programowi patronuje Krajowy Rejestr Długów, który ma na celu rekomendację tylko tych sprzedawców, dla których etyka stoi na pierwszym miejscu podczas prowadzenia biznesu. Otrzymany przez nas Certyfikat Rzetelności dostępny jest w formie elektronicznej na stronie internetowej uczestnika programu. Certyfikat Rzetelności stanowi najaktualniejszą informację, będącą potwierdzeniem najwyższej jakości obsługi w naszej firmie. Zweryfikować możecie to Państwo w dogodnym momencie.

Zadowolenie klientów Zadowolenie klientów Opineo.pl

Nieskazitelna reputacja oraz wzorowe podejście do klienta znajdują potwierdzenie w pozytywnych opiniach osób kupujących w naszym sklepie internetowym. Wszystkie oceny zebrane są przez serwis Opineo.pl. Potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji w serwisie jest nie tylko zadowolenie klientów z nabytych produktów, lecz również terminowość realizacji zamówień, profesjonalizm w obsłudze klienta, a także sposób zapakowania wysyłanych przedmiotów. Najważniejszą reklamą dla nas jest bez wątpienia satysfakcja klienta wynikająca z transakcji zrealizowanej w profesjonalny sposób od początku do końca.

Słuchamy opinii klientów Słuchamy opinii klientów

Sklepy, które zostały wyróżnione przez program Słucham swoich klientów stale śledzą wystawioną ocenę i bezustannie otrzymują wysoką punktację. MOBILEN również uczestniczy w programie, w oparciu o współpracę z najbardziej miarodajnym serwisem zajmującym się zbieraniem niezależnych opinii pochodzących od użytkowników - Opineo.pl. Sprzedawcy, którzy są wyróżnieni przez ten program charakteryzują się najlepszą oceną sprzedaży a także brakiem negatywnych opinii. Uczestniczymy w programie Słucham swoich klientów już od wielu lat.

Wysoka jakość obsługi Jakość usług Q

Jesteśmy dumni z posiadania odznaczenia, które potwierdza najwyższą jakość w podejściu do obsługi klienta - przyznanego nam przez serwis Opineo.pl a także przez naszych klientów znaku jakości "Q". Opineo.pl zajmuje się weryfikacją spełniania przez sklep wszelkich aspektów prawnych funkcjonowania, a także sprzedaży internetowej. Warunkiem przyznania znaku jakości była pozytywna ocena z przeprowadzonego obowiązkowego audytu, a także sprostanie kilkunastu twardym warunkom. Cieszy nas fakt, iż nasz sklep może dzięki temu pochwalić się obecnością w gronie tych sprzedawców, u których zakupy są bezpieczne, a także gwarantują fachową obsługę i błyskawiczną realizację zamówienia.

Współpraca ze Skapiec.pl Współpraca ze Skapiec.pl

Potwierdzeniem naszej rzetelności jest nieprzerwana współpraca z serwisem Skapiec.pl. Dzięki temu portalowi trafiamy do szerszej grupy odbiorców, która wysoko ocenia realizowane przez nas transakcje. Fakt uzyskiwania przez MOBILEN czołowych pozycji w porównywarkach potwierdza też naszą dbałość o korzystne ceny.

Współpraca z Nokaut.pl Współpraca z Nokaut.pl

Opinie o nas możesz również sprawdzić na Nokaut.pl. Cała oferta naszej firmy jak i jej opis widnieje na tym serwisie nieprzerwanie od lat. Ocenie klientów pozostawiamy również nie tylko dostępne formy wysyłki i współpracy ale również ceny proponownych przez nas produktów.

818525797279537e6c21778afe0d0712