Kategorie produktów

Newsletter

DOSTAWA OPINIE KONTAKT HURTOWNIA REKLAMACJE

O firmie

MOBILEN to coś więcej niż telefonia. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, z sukcesami działającą na rynku Polskim od kilku lat w branży części i akcesoriów telefonii GSM. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów do telefonów komórkowych takich jak: baterie, ładowarki, wyświetlacze, ekrany dotykowe (digitizery), szybki, taśmy lcd, obudowy, futerały, pokrowce i etui, zestawy słuchawkowe i bluetooth, multimedia, chemia elektroniczna oraz wiele innych.

W swojej ofercie mamy również tablety Goclever i nawigacja gps. W naszej ciągle poszerzającej się ofercie posiadamy akcesoria GSM takich marek jak Apple, HTC, Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Motorola, Puro, Case Mate, GoCleaver i inne.

Zaspokojenie potrzeb Klienta i jego satysfakcja jest w naszej działalności sprawą nadrzędną, dlatego też oferujemy fachową poradę i produkty najwyższej jakości. W sklepie firmy MOBILEN (www.emobilen.pl) możecie Państwo szybko i wygodnie zaopatrzyć się w części do telefonów komórkowych, nawet te trudno dostępne.

Wszystkie akcesoria dostępne są do odbioru w naszym ePunkcie w centrum miasta (tylko dla klientów hurtowych).

Zdobyte doświadczenie i wysokie standardy obsługi pozwoliło nam uzyskać liczne potwierdzenia naszego profesjonalizmu.

Rzetelna firma Rzetelna firma

MOBILEN nieprzerwanie od 2011 roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Program ten objęty został patronatem Krajowego Rejestru Długów, rekomendującym wyłącznie sprzedawców, którzy kierują się etyką w biznesie. Posiadamy Certyfikat Rzetelności, dostępny również on-line na wizytówce www uczestnika programu. Jest to najbardziej aktualna informacja potwierdzająca jakość obsługi naszej firmy. W każdym momencie mogą Państwo to sprawdzić.

Zadowolenie klientów Zadowolenie klientów Opineo.pl

Potwierdzeniem naszej wzorowej reputacji są pozytywne opinie klientów realizujących swoje zakup za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Opinie pozytywne nieprzerwanie gromadzone są w serwisie Opineo.pl. O naszej wysokiej ocenie stanowi nie tylko zadowolenie klientów ze sprzedawanych produktów ale i szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta oraz jakość zapakowania doręczanego towaru. W pełni finalizowane transakcje wraz z zadowoleniem klientów są naszą najlepszą reklamą.

Słuchamy opinii klientów Słuchamy opinii klientów

Program „Słucham swoich Klientów” wyróżnia tylko te sklepy, które na bieżąco monitorują swoją ocenę i nieprzerwanie uzyskują pozytywną punktację. MOBILEN w ramach współpracy z najbardziej wiarygodnym serwisem gromadzącym niezależne opinie użytkowników Opineo.pl uczestniczy w programie „Słucham swoich Klientów”. Program wyróżnia najlepszych sprzedawców z najwyższą oceną sprzedaży nie posiadających żadnych złych opinii. W ramach tego programu współpracujemy z Opineo.pl od kilku lat.

Wysoka jakość obsługi Jakość usług Q

Z dumą możemy pochwalić się posiadaniem odznaczenia świadczącego o wysokiej jakości obsługi klienta. Znak jakości „Q” został przyznany przez zespół Opineo.pl oraz klientów sklepu. Opineo.pl sprawdza czy sklep spełnia prawne aspekty funkcjonowania i sprzedaży przez Internet. W celu uzyskania odznaczenia nasz sklep musiał przejść audyt i sprostać kilkunastu twardym warunkom. Cieszymy się z tego, że możemy znaleźć się w gronie najbezpieczniejszych sprzedawców. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja fachowej obsługi i szybkiej realizacji.

Złoty Certyfikat Rzetelniości Złoty Certyfikat Rzetelności

Niewątpliwi najbardziej cennym odznaczeniem jet Złoty Certyfikat Rzetelności. Jest to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymująca się nim nasza firma udowodniła nie tylko swoją silną pozycję rynkową ale i wykorzystywanie najwyższych standardów współpracy z kontrahentami.

Nasz sklep internetowy zobowiązuje się do przestrzegania fundamentalnych zasad etyki w biznesie, takich jak praworządność, rzetelność, transparentność i odpowiedzialność. Wręczenie certyfikatu to efekt otrzymania pozytywnej opinii również przez członków Kapituły Rzetelnych Firm.

Ciągle pracujemy na Państwa wysoką ocenę, stale zwiększamy jakość naszych usług tak by móc sprostać coraz większym wymaganiom i oczekiwaniom klientów.

818525797279537e6c21778afe0d0712