Kategorie produktów

Newsletter

DOSTAWA OPINIE KONTAKT HURTOWNIA REKLAMACJE

Hurtownia

Współpraca biznesowa i szczegółowe informacje dla kontrahentów

Nasza oferta ciągle się powiększa a dla tych, którzy nam zaufali mamy korzystne ceny hurtowe, dobre warunki gwarancyjne i kredytowe. Już od pierwszego zakupu czekają na ciebie niespodzianki. Przy wyższej wartości zamówienie otrzymasz wysoki rabat. Im więcej kupisz tym więcej zyskasz. Dodatkowo po przekroczeniu progu darmowej wysyłki zapewniamy ci dostawę gratis. Wysyłka za pośrednictwem kuriera tylko w 24 godziny. Jako nasz stały klient będziesz miał możliwość dostawy przesyłki również w sobotę. Korzyści to nie tylko niższe ceny i ekspresowa wysyłka. Zaufałeś nam podejmując współpracę, my również tobie zaufamy. Dostarcz do nas dokumenty firmowe a przy następnym zakupie udostępnimy ci możliwość spłaty z odroczonym terminem płatności. Zapraszamy do zakupów hurtowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową.


Co możesz zyskać przy stałej współpracy?
  • atrakcyjne rabatyprzy zamówieniu stałego kontrahenta
  • wysyłka gratisprzy zamówieniu powyżej 1000 zł netto
  • gwarancja sprzedawcygwarancja na wszystkie produkty realizowana u sprzedawcy
  • wydłużony termin płatnościspłata nawet do 14 dni
  • kredyt kupieckiotrzymujesz po kilku zamówieniach
  • pewną dostawę na następny dzieńkurier zawsze w 24 godziny
  • przesyłkę dostarczaną w sobotędodatkowa opcja dostawy tylko dla zarejestrowanych
  • newsletternajszybciej dowiesz się o nowościach

Pakiet korzyści

Atrakcyjne rabaty

Przy pierwszym zamówieniu otrzymujesz rabat na wykonane zakupy. Cenę hurtową uzyskasz przekraczając wartość zamówienia 500 zł netto. Otrzymujesz wtedy 5% rabatu. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 1000 zł netto twój rabat wzrośnie do 7%. Rabaty nie są uzależnione od wybieranej formy wysyłki czy zapłaty. Decydując się na większy zakup możesz skorzystać z upustów bez ograniczeń. Przy pierwszym zamówieniu otrzymujesz rabat na wykonane zakupy. Cenę hurtową uzyskasz przekraczając wartość zamówienia 500 zł netto. Otrzymujesz wtedy 5% rabatu. W przypadku zamówienia o wartości powyżej 1000 zł netto twój rabat wzrośnie do 7%. Rabaty nie są uzależnione od wybieranej formy wysyłki czy zapłaty. Decydując się na większy zakup możesz skorzystać z upustów bez ograniczeń.

Wysyłka gratis

W przypadku zamówienia o wartość przewyższającej 1000 zł netto masz możliwość skorzystania z darmowej wysyłki. Wysyłka jest bezpłatna tylko przy przedpłacie na konto. Po zaksięgowaniu pieniędzy towar jest wysyłany spedytorem.

Gwarancja sprzedawcy

Hurtownia Mobilen udziela gwarancji na cały asortyment dostępny w sprzedaży. Okres gwarancji trwa 3 miesiące i jest liczony od momentu zakupu produktu. Jedynymi warunkami realizacji roszczenia jest wypełnienie krótkiego formularza i odesłanie go wraz z towarem do Działu Reklamacji.

Wydłużony termin płatności

Jesteś naszym stałym klientem, jeżeli wykonujesz cykliczne zakupy masz możliwość skorzystania z dłuższego terminu spłaty faktury. Skontaktuj się z nami na maila emobilen@emobilen.pl i prześlij dokumenty firmowe:
» wypis z rejestru przedsiębiorców (dla spółek) lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji o prowadzeniu działalności gospodarczej (dla jednoosobowych działalności gospodarczych)
» decyzja o nadaniu numeru NIP
» zaświadczenie o nadaniu numeru identyfikacyjnego REGON

Kredyt kupiecki

Napisz do nas na emobilen@emobilen.pl i prześlij dokumenty firmowe. Będziesz mógł skorzystać z kredytu kupieckiego. Udostępniamy go wiarygodnym klientom, którzy wykonują częste zakupu. Prześlij do nas niezbędne dane:
» wypis z rejestru przedsiębiorców (dla spółek) lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji o prowadzeniu działalności gospodarczej (dla jednoosobowych działalności gospodarczych)
» decyzja o nadaniu numeru NIP
» zaświadczenie o nadaniu numeru identyfikacyjnego REGON

Pewna dostawa na następny dzień

Zamówienia opłacone do godziny 13.00 oraz przesyłki z płatnością przy odbiorze (COD) zakupione przed godziną 15.00 wysyłamy danego dnia, będą w doręczeniu w 24 godziny. Tylko wybór przesyłki kurierskiej gwarantuje szybkie i terminowe dostarczenie przesyłki.

Przesyłka dostarczona w sobotę

Dla stałych klientów poszerzyliśmy opcję dostawy o usługę doręczenia w sobotę. Usługa ta jest dodatkowo płatna i dostępna w większych miastach. Przed zdecydowaniem się na tą opcję koniecznie skontaktuj się z nami aby sprawdzić czy możliwa jest dostawa pod Twój adres. Dostawa towaru na sobotę odbywa się na warunkach takich jak wysyłka w dzień powszedni.

Newsletter

Dowiesz się pierwszy o nowościach w naszych sklepie. Otrzymasz informacje na temat dostawy. Poinformujemy się o promocjach, rabatach na grupy produktowe, wyprzedażach. Będziesz mógł wygodnie przeglądać nasze nowości w formie elektronicznej. Zapisz się podając tylko swój aktualny adres mailowy.
Zapisz się na newsletter »

Odwiedzasz nas po raz pierwszy ? Chcesz założyć konto i rozpocząć z nami współpracę?
Zarejestruj się, uzupełnij poniższy formularz danymi kontaktowymi, ustal swoje hasło i potwierdź założenie konta w mailu. Podczas pierwszego logowania podaj swoje dane i zatwierdź regulamin sprzedaży hurtowej.

Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym i poproś o włączenie rabatów.

Rejestracja

Masz już swój login lub hasło ? Zaloguj się. Zapraszamy do zakupów.

Logowanie

Zły login lub hasło.
 
 
 
 
 
818525797279537e6c21778afe0d0712